CAMPIONAT DE CATALUNYA D'AUTOCRÒS
SENTMENAT, 20 de maig de 2007
http://www.tresinasport.com

El proper diumenge dia 20 de maig es celebrarà la tercera prova puntuable del Campionat de catalunya de autocross al circuit de Sentmenat que acull per primera vegada una prova del Campionat Català de l'especialitat. Les poques referències que tenim del circuit ens diuen que té una bona amplada, que és força ràpid i lliscant, una sèrie de ingredients que faran que, sens dubte, es vegin unes bones curses a la localitat vallesana.

Els tres pilots de Tresina Sport hi acudiràn amb la intenció de pujar al podi o quedar el més endavant possible per a poder defensar el triple liderat del Campionat. Com ja acostuma a ser habitual, hi ha varis pilots amb possibilitats d'empotar-se la victòria a la cursa.

Així mateix animem a tots els afeccionats a acudir a la cita, doncs és el circuit que està més a prop de Sant Esteve Sesrovires, concretament a 48 kms.(uns 40 minuts)

Ens veiem el diumenge al circuit!

LLISTA INSCRITS DIVISIÓ II-A (1.600 cc)

  NOMBRE Y APELLIDOS COCHE CC
1 XEVI CRESPI BENEYTO  PEUGEOT 106 1600CC
2 JOSE ANTONIO PEREZ FANEGA FORD FIESTA XR2 1600CC
3 MARC BARCONS PRAT CITROEN SAXO 1600CC
4 FERRAN VILAMITJANA GAMEL PEUGEOT 205 1600CC
5 JORDI BOLTA MESTRES PEUGEOT 205 1600CC
6 VICENTE DE LA TORRE SERNA PEUGEOT 205 1600CC
7 DAVID BOLTA MESTRES PEUGEOT 205 1600CC
8 FRANCESC PELACHS MAÑOSA CITROEN SAXO 1600CC
9 OLIVER VANDE WOUER VW JETTA 1600CC
10 DAVID CABEZA MARTI PEUGEOT 205 1600CC
11

CARLES GREBOL NOGUERAS

OPEL CORSA GSI 1600CC
12 PEDRO  CASTELLANO ORTIZ PEUGEOT 205 1600CC
13 XAVI MORA FONTANELLA PEUGEOT 205 1600CC
14 FRANCES SALA CATOT PEUGEOT 205 1600CC
15 JOAN SOLDEVILA BELLAVISTA CITROEN SAXO 1600CC
16 LLUIS CARRERAS SERRA FORD FIESTA XR2 1600CC
17 LLUIS CODINA RODRIGUEZ CITROEN AX 1600CC
18 JUAN LUIS CANO PINILLA PEUGEOT 206 1600CC
19 JORDI ROTLLANT BOSCH CITROEN AX 1600CC
20 JORDI FERNANDEZ TEBAR CITROEN AX 1600CC
21 SAMUEL HARO TEJADA OPEL CORSA GSI 1600CC

LLISTA INSCRITS DIVISIÓ II (2.000 cc)

  NOMBRE Y APELLIDOS COCHE C.C.
1 JOSEP SERRA TRIAS SEAT IBIZA 2000CC
2 JOAN PLANELLA BOADA DAEWO LANOS 2000CC
3 JULIA REY SANTIAGO SEAT IBIZA 2000CC
4 XEVI CRESPI OLIVERAS OPEL CORSA 2000CC
5 JOSEP BRUTAU OPEL CORSA 2000CC
6 JORDI COSTA ARENAS OPEL CORSA 2000CC
7 RAMON GENE CASUBES OPEL KADET 2000CC
8 JOAN VIÑAS SANCHEZ W GOLF II 2000CC
9 PERE BELMONTE SAAVEDRA OPEL KADET 2000CC
10 JUAN FRANCISCO PARRA GARCIA OPEL CORSA 2000CC
11 JOAN LUCAS COMPTE W GOLF II 1800CC
12 JOSEP MUNNE SEGALES SEAT IBIZA 2000CC
13 HECTOR MORA DIAZ OPEL ASTRA 2000CC
14 MARC MONTANER I FONT RENAULT 5 2000CC
15 RAMON OLIVER TORRENTS SEAT IBIZA 2000CC

LLISTA INSCRITS DIVISIÓ IV (Car Cross)

  NOMBRE Y APELLIDOS MODELO COCHE C.C.
1 JORDI CASAS NUARALT DEMON CAR 600 CC
2 ALBERT RIERA BISET SPEED CAR 600 CC
3 JOAQUIM LIEBANES DRUGUET CAR CROSS SPEED CAR XTREM 600 CC
4 MARTI SANZ DE MESA CAR CROSS MOSS3 ITRAM 2 600 CC
5 JORDI PUIGVERT COSTA DEMON CAR YAMAHA 600 CC
6 GABRIEL REYES MUNTADA DEMON CAR 600 CC
7 JORDI VIÑALS GAMEL DEMON CAR 600 CC
8 ANTONI CALM LARA DEMON CAR 600 CC
9 JOSEP VIÑAS LLADÓ CARCROSS JBRACING 600 CC
10 SERGI BOU BOSCH SPEEDCAR XTREM 600 CC
11 PERE CALVO CORONELLAS DEMON CAR 600 CC
12 ERNEST PLANAS RATERA SEMOG-CAR CROSS DIVISIÓ IV 600 CC
13 JORDI LLAMAS CESPEDES DEMON CAR 600 CC
14 JORDI ARMENGOL JUANPERE DEMON CAR 600 CC
15 JOAN ENRIC DE MARIA BOCH SEPEED CAR XTRM 600 CC
16 ENRIC ROLDAN ARTIGAS CAR CROSS DEMON CAR 600 CC
17 SANTIAGO MONTALBAN MARTINEZ CAR CROS SEMOG 600 CC
18 JOAN TORRABADELLA TORRABADELLA CAR CROS SEMOG 600 CC

COM ANAR-HI ?

CLASSIFICACIÓ CAMPIONAT CATALUNYA PROVISIONAL

RÈTOL CURSA

 
TORNAR