www.tresinasport.com

CAMPIONAT DE CATALUNYA D' AUTOCROSS 2.008

CLASSE IIA (fins a 1.600 cc)

         

POS PILOT MOLLERUSSA 02/03 Amer 20/04 LLEIDA(E) 10-11/05 MOLLERUSSA(E) 31/05 i 01/06 SENTMENAT 15/06 ALGUAIRE 22/06  LLEIDA 12/10 TÀRREGA 26/10 MASQUEFA 16/11 T.PUNTS
1 MARC BARCONS PRAT 24 23 26 20 26 24 22 25 14 204
2 VICENTE DE LA TORRE 8 20 8 12 22 23 22 NP 22 137
3 JOAN SOLDEVILA 12 14 6 20 18 10 12 17 109
4 JOAN BONAMUSA COLL 14 22 14 16 21 87
5 JOEL GUERRERO SEUMA 22 15 14 51
6 DAVID BOLTA MESTRES NP NP 12 6 10 NP NP NP 22 50
7 GERARD ABELLA 0 10 4 14 6 14 48
8 ISIDRE MORGADES 0 13 8 8 16 45
9 JOAN SERRAT 20 20 40
10 ALBERT SIRVENT MENA 2 17 20 39
11 JUAN LUIS CANO PINILLA 4 10 11 14 39
12 XAVIER CRESPI BENEYTO 6 10 8 11 - 35
13 DAVID CABEZA MARTÍ 10 - 1 16 27
14 JOAQUIM GONZALEZ     22             22
15 XAVIER MORA               19   19
16 ALBERT GUTIERREZ LLORT 0 12 4 16
17 JORDI ROTLLANT         4       12 16
18 XEVI CRESPI OLIVERAS         12         12
19 MANEL BARBERA 8 2 10
20 EDUARD GOIXART 10 10
21 OLIVER VANDE 6 0 6
22 DAVID LARIOS         6         6
23 SAMUEL HARO         0         0

 

*SEGONS EL REGLAMENT VIGENT, NOMÉS PUNTUEN 8 CURSES I ES DESCARTARÀN 2 RESULTATS.

(E) PUNTUABLE PEL CAMPIONAT D'ESPANYA

 

                                               CLASSE II (fins a 2.000 cc)                                                                   

POS PILOT MOLLERUSSA 02/03 Amer 20/04 LLEIDA(E) 10-11/05 MOLLERUSSA(E) 31/05 i 01/06 SENTMENAT 15/06 ALGUAIRE 22/06  LLEIDA 12/10 TÀRREGA 26/10 MASQUEFA 16/11 T.PUNTS
1 JOAN SALICHS PONT

24

16

16

25

26

26

23

24

18

216

2 JESÚS MOLAS CUBERTA

20

21

22

21

13

 

20

21

26

168

3 JORDI COSTA ARENAS

4

16

15

1

22

22

16

20

2

127

4 RAMON OLIVER

12

13

12

14

8

17

14

90

5 ANGEL CAPELLERA

17

26

10

53

6 JOSEP PRIMS

 

 

23

19

 

 

 

 

 

42

7 JULIAN REY SANTIAGO

14

4

10

14

42

8 JESUS JIMENEZ

10

4

10

14

38

9 JOSEP SERRA TRIAS

9

10

1

1

14

20

55

10 JOAN SERRAT

 

 

 

 

16

 

16

 

 

32

11 JUAN FRANCISCO PARRA

 

 

 

 

6

 

 

 

14

20

12 ALBERT VILAPLANA

 

6

 

 

 

10

 

 

 

16

13 JOAN PLANELLA

6

8

2

16

14 JOSEP MUNNE

 

 

8

8

 

 

 

 

 

16

  XEVI CRESPI OLIVERAS

2

13

15

15 ABEL TORRELLES              

12

 

12

16 MARC MONTANER

 

 

 

 

 

12

 

 

 

12

17 EDUARD BALLABRIGA

 

 

 

 

10

 

 

 

 

10

18 JOAQUIM GUILLAMET

 

10

 

 

 

 

 

 

 

10

19 ALFREDO LORENZO

4

4

20 J.ANTONIO POZO

 

 

 

 

4

 

 

 

 

4

21 ANTONIO ROSELLO

 

 

 

 

2

 

 

 

 

2

22 CRISTIAN LAGLERA

0

0

23 JOAN CAÑIZ TUTUSAUS

0

0

 

 

 

                                                  CLASSE IV    (CAR-CRÒS)                                                                 

POS PILOT MOLLERUSSA 02/03 Amer 20/04 LLEIDA(E) 10-11/05 MOLLERUSSA(E) 31/05 i 01/06 SENTMENAT 15/06 ALGUAIRE 22/06  LLEIDA 12/10 TÀRREGA 26/10 MASQUEFA 16/11 T.PUNTS
1 SANTI MONTALBÁN 10 24 26 25 16 5 22 17 23 167
2 MARC BATLLE RIFA 22 10 19 16 21 19 8 23 25 164
3 JORDI PUGVERT 18 18 8 23 23 24 25 10 147
4 ALBERTO MONTALBÁN 4 14 10 17 4 14 16 14 16 109
5 JOAQUIN LIEBANES 16 6 16 19 57
6 JOAN E. DE MARIA 25 4 2 20 51
7 HECTOR MORA 14 8 12 10 44
8

JORDI CASAS NUALART

0 24 17 0 41
9 PERE CALVO 0 2 8 4 16 4       34
10 ALBERT RIERA BISET 8 4 8 12 34
11 MARC ROMA 3 12 2 13 30
12 ENRIC ROLDAN 10 6 12 28
13 JORDI ROLDAN 12 2 8 6 28
14 JOSEP R.VICH 4 8 14 26
15 FRANCESC SALA 6 10 16
16 ANTONI CALM LARA 14 14
17 SILVESTRE GIMFERRER 12 12
18 JOSE LOPEZ GARCIA 12 12
19 ALBERT BORRAS 2 10 12
20 JAUME CASAS 0   6   6     12
21 DELFÍN LAHOZ 10 10
22 ALBERT BORRAS FARRAN 10 10
23 JONAS FRANK BECKERS 8 8
24 XAVIER PERERA 6 6
25 SERGIO GARRUCHO 2 2
26 MARTI SANZ DE MESA 0 0 0

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA D'AUTOCROSS

CLASSIFICACIÓ  TURISMES (Div. I,IIA i IIB)

 

 

POS PILOT MOLL2/3 1ºCLAS 2ºCLAS AM27/4 1ºCLAS 2ºCLASS LLE18/5 1ºCLASS 2ºCLASS MOL1/6 1ºCLASS 2ºCLASS SEN15/06 1ºCLASS 2ºCLASS MASQ. 16/11 1ºCLASS 2ºCLASS T.PUNTS
1 MARC BARCONS PRAT  20   1   3   20      3   20   3   3   16   2   2   20   3   3         119 
2 JOAN SALICH PONT  18   3   3   14      2   16         20   2   3   20   3   3         107 
3 JESUS MOLAS CUBERTA  20      2   18   2   1   18   3   1   18   1   2   12      1         99 
4 VICENTE DE LA TORRE SERNA  8         16   2   2   8         12         18   2   2         70 
5 JOAN SOLDEVILA BELLAVISTA  12         14         6         14   3   3   16   1   1         70 
6 JORDI COSTA ARENAS   R    2      16         14   1      12      1   18   2   2         68 
7 RAMON OLIVER TORRENTS  12         12   1      12         14         8               59 
8 JOAN SERRAT CODINA  16   2   2                     20         16               56 
9 ANGEL CAPELLERA CASADEVALL  16      1   20   3   3   10                                 53 
10 SALVADOR FUGARDO GARCIA                    20   3   3   20   2   3                  51 
11 JOAN BONAMUSA COLL  14         18   3   1                     14               50 
12 MANEL FUGARDO GARCIA                    18   2   2   18   3   2                  45 
13 JOSEP PRIMS RIBE                    20      3   16   3                     42 
14 JULIAN REY SANTIAGO  14         4         8   2               14               42 
15 ALBERT SIRVENT MENA  2                  16      1   18   1   1                  39 
16 JOEL GUERRERO SEUMA  18   3   1            14   1                              37 
17 DAVID FUGARDO NOFRERIAS                    16   1   1   16   1   1                  36 
18 ANTONIO GARCIA ALCAZAR                    14         14                        28 
19 DAVID BOLTA MESTRES                    12         6         10               28 
20 JESUS JIMENEZ OLMO  10                  4         10                        24 
21 XAVIER CRESPI BENEYTO  6                  10         8                        24 
22 JOAQUIM GONZALEZ RAMIREZ                    18   2   2                           22 
23 ISIDRE MORGADES BUESO   R          12   1                        8               21 
24 JOSEP SERRA TRIAS  8   1      2                  8          R    1            20 
25 JUAN PLANELLA BOADA  6         8         2                                 16 
26 XAVIER CRESPI OLIVERAS  2                                    12               14 
27 GERARD ABELLA FARRAN  0         10                  4         0               14 
28 JUAN LUIS CANO PINILLA  4                           10                        14 
29 JOSEP MUNNE SEGALES                    6      2   6                        14 
30 EDUARD BALLABRIGA PASTORA                                      10               10 
31 JOAQUIM GUILLAMET SOLER           10                                          10 
32 DAVID CABEZA MARTI  10                                                   10 
33 MANEL BARBERA REALES           8                           2               10 
34 OLIVER VANDE WOUWER           6                           0               6 
35 ALBERT VILAPLANA GUILLAUMES           6                                          6 
36 DAVID LARIOS MOYA                                      6               6 
37 JUAN FRANCISCO PARRA GARCIA                                      6               6 
38 ALFREDO LORENZO LUSQUIÑOS  4                                                   4 
39 JORDI ROTLLANT BOSCH                                      4               4 
40 JOSE ANTONIO POZO MARTIN                                      4               4 
41 ANTONIO ROSELLO URBANO                                      2               2 
42 ALBERT GUTIERREZ LLORT  0                                                   0 
43 SAMUEL HARO TEJADA                                      0               0 
44 MARC MONTANER FONT            R                                           0 
45 JESUS ROSA ARROYO                                       R                0 
46 JUAN CAÑIZ TUTUSAUS   R                                                    0 
47 JORDI SIRVENT MENA            R                                           0 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA D'AUTOCROSS

CLASSIFICACIÓ CONCURSANTS (ESCUDERIES)

 

POS ESCUDERIA MOLLERUSSA 02/03 Amer 20/04 LLEIDA(E) 10 -11/05 MOLLER(E) 31/05 i 01/06 SENTMENAT 15/06 ALGUAIRE 22/06  LLEIDA 12/10 TÀRREGA 26/10 MASQUEFA 16/11 T.PUNTS
1 ESCUDERIA LLEIDA 60 168 234 228 208 168 170 152 138 1526
2 ESCUDERIA MOLLERUSSA 4   68 88 26 30 40     256
3 C.E.D'AUTOMOB.LA GARROTXA   24 30   34 46 44     182
4 C.A. VILA D'ALGUAIRE     46     18       64
5 MOTOR CLUB SENTMENAT         16         16
6 C.E.QUATRE RODES                   0
7 ESCUDERIA VOLTREGA C. E.     0

 

 

TORNAR